3.60
1 X 2
Arsenal FC – Manchester United
Opis:
Oba kluba sta v zadnjem obdobju v dobri formi, sploh rdeči vragi, ki imajo za sabo kar sedem zaporednih zmag. Arsenal je na domačem igrišču zelo težko premagati, zato danes kakšen remi ne bi bil nobeno presenečenje. Gre sicer za pokalni obračun, zato pred tekmo definitivno preverite začetni enajsterici, ki bi lahko bili tudi malce premešani. Moštvi sta se nazadnje srečali v Manchesteru, bilo je 2-2, tudi danes bi lahko videli kar nekaj zadetkov. Zanimiv stavni tip je tudi “oba gol”, ki nam na športni stavnici 1xbet ponudi kvoto 1.50, pa srečno z stavo.

Rogaška
1.35
Stava na zmago
Rogaška – Petrol Olimpija

Himki Moskovska oblast (RUS)
1.57
Himki Moskovska oblast (RUS) – FC Bayern München (GER)

Budućnost VOLI (MNE)
1.48
Budućnost VOLI (MNE) – CB Gran Canaria (ESP)

CSKA Moskva (RUS)
1.83
F.C. Barcelona (ESP) – CSKA Moskva (RUS)

Orlando Magic
1.57
Stava na zmago (ZDA)
Washington Wizards pri ekipi Orlando Magic
Opis:
Obe ekipi se trudita, da bi se uvrstili v končnico, čeprav do sedaj nista imeli veliko uspeha, kar je sploh za alentirano ekipo iz Washingtona veliko razočaranje. Nobena ekipa v današnji obračun ne vstopa v idelanim razmerah, Wizardsi bodo igrali drugo back-to-back tekmo, medtem ko so Magici izgubili štiri od zadnjih petih tekem, od tega dve pred domačimi gledalci. Wizardsi so na zadnjo tekmi izgubili tekmo proti aktualnim prvakom z 126-118, so pa med to tekmo iztrošili svoje tri štarterje, ki so igrali vsak po vsaj 39 minut. Wizardsi se že tako ali tako ukvarjajo z kratko klopjo in poškodbami, zato so nekateri igralci primorani igrati izdatno minutažo. Na zadnji tekmo so tako Trevor Ariza (27 točk v 39 minutah), Bradley Beal (22 točk v 40 minutah) in Tomas Satoransky (20 točk v 39 minutah) skupno dosegli 69 točk, kar pa ni bilo dovolj, da bi preprečili poraz, proti sicer močnim Warriorsem. Prav zaradi takšne minutaže in težke zadnje tekme ima danes domači Orlando lepo priložnost da pride do zmage. Ekipi sta se letos že dvakrat pomerili in si razdelili po eno zmago. Za Wizardse sta na prejšnjih dveh obračunih blestela Jeff Green in Beal, letos imata igralca povprečje sledeče: Beal dosega po 24 točk na tekmo, Green pa 16 točk. Imajo pa pri Wizardsih sicer veliko težav z poškodbami, velik del sezone tako manjkajo John Wall, Markieff Morris in Dwight Howard. Magici so na zadnji tekmi klonili šele v sami končnici , na koncu je bilo 114-110 za Netse. Na tekmi je za Orlando blestel center Nikola Vucevic, ki je dosegel 21 točk in 14 skokov, to je bil zanj drugi zaporedni dvojni dvojček in četrti na zadnjih petih tekmah. Letos pa je center dosegel že 32 dvojnih dvojčkov. Vsekakor je pred nami zanimiva tekma, prednost pa dajemo domači ekipi, za kar dobimo kvoto 1.57.