Evo pa smo ga dočakali – vikend je tu in upam da ga ne boste preživeli delovno, če pa ga že boste, pa ja lepo da zraven zaslužite še nekaj dodatnih evrov na stavah. Današnje najvišje kvote smo pridobili iz stavnice bet365.

San Jose Sharks pri ekipi Los Angeles Kings (5. tekma)
1 X 2 (redni del)
Napoved: Los Angeles Kings 2.20
Opis:
Kralji Anžeta Kopitarja potrebujejo popoln preobrat, zato je za njih današnja tekma must win. Samo upam da jim bo res uspelo, ker v nasprotnem primeru je to konec končnice in saj o osvojitvi lige nhl.

Hamburger SV – SV Werder Bremen
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)
Napoved: X 1.67

Rogaška – Zlatorog Laško
Stava na zmago
Napoved: Zlatorog Laško 2.60

San Antonio Spurs pri ekipi Memphis Grizzlies (3. tekma)
Stava na zmago (ZDA)
Napoved: San Antonio Spurs 1.11

Miami Heat pri ekipi Charlotte Hornets (3. tekma)
Napoved: Charlotte Hornets 1.73
Opis:
Miami je doma načeloma enostavno premagal Hornetse in tako v seriji vodi z lepih 2:0. Težko verjamem, da bo Miami obdržal tako visok % meta, kot ga je imel na prvih dveh tekmah. Na drugi strani pa je treba preveriti kakšna je poškodba nicolasa batuma, ki si je zvil gleženj, brez njega bo za Hornetse precej težje. Tako da v kolikor bodo Hornetsi v popolni postavi pričakujem tudi njihovo zmago, ki pa bo v vsakem primeru tesna.

Cleveland Cavaliers pri ekipi Detroit Pistons (3. tekma)
Napoved: Detroit Pistons 2.70

Atlanta Hawks pri ekipi Boston Celtics (3. tekma)
Napoved: Atlanta Hawks 2.25