Včeraj so se tekme v ligi prvakov razpletle po pričakovanjih, predvsem PSG je doma zmagal, čeprav po mojem mnenju samo 2:1 in tako bodo Londončani imeli doma realne možnosti za napredovanje. Tudi danes pa je na sporedu derbi nekdanjega velikana Rome in galaktikov iz Madrida. Pred več kot 8 leti je Roma v osmini finala kar dvakrat z 2:1 premagala Real. Toda časi se spreminjajo in Real je tokrat v vlogi velikega favorita. Beli balet ima torej močan razlog za maščevanje in ob enem priložnost, da si že pred domačo povratno tekmo zagotovijo prednost. Čeprav je Real velik favorit, pa je pričakovati dober odpor domačinov, in predvsem pričakujem, da se bo Roma več kot dostojno upirala vsaj v prvem polčasu, potem pa jim znajo popustiti moči. Torej stava, da bo Roma do konca polčasa igrala vsaj remi. Tip stave lahko zasledite na stavnici 10bet.