Včeraj so nas razveselili naši rokometaši, no vsaj tiste ki ste stavili na njih 🙂 Že danes pa nas čakajo novi zanimivi obračuni, kar nekaj nogometnih pokalov, igra se tudi tenis in pa košarka v evropi in čez lužo.

1.48 Liverpool FC

Roger Federer (SUI) – Stan Wawrinka (SUI)
Kdo bo v dvoboju dobil več iger? (handicap igralcev)
1.57 Stan Wawrinka (SUI) +3,5

Anadolu Efes (TUR) – Darussafaka (TUR)
Stava na zmago
1.53 Anadolu Efes (TUR)

Brose Bamberg (GER) – Real Madrid (ESP)
1.50 Real Madrid (ESP)

EA7 Emporio Armani Milano (ITA) – Olympiakos Pirej (GRE)
Handicap
1.72 EA7 Emporio Armani Milano (ITA) +7,5

Sacramento Kings pri ekipi Cleveland Cavaliers
Spread
1.60 Cleveland Cavaliers -8,5
Opis:
Cleveland je letošnje leto 2017 začel pod pričakovanji, po novem letu imajo le 4 zmage in 6 porazov, od tega dva zaporedna poraza. Zvezdnik moštva James, je že javno povedal, da moštvo ni boljše kot lansko leto in da imajo očitne težave pri playu, seveda pri backup playu, ki ga dejansko nimajo. Npr. zadnjo tekmo je prvi play ekipe Irving igral več kot 40 minut. Bo pa ekipa, ki ima 4 igralce na max pogodbi težko dodala kakšnega dobrega igralca ekipi. Na srečo Clevelanda, danes igrajo doma proti Kingsom, ki so v zadnjem obdobju tudi v zelo slabem nizu, za letošnjo sezono pa so tudi izgubili Rudya Gaya, tako da ekipi Kingosv manjka njegov učinek, predvsem v napadu. Danes je tako za pričakovati zmago Clevelanda, težko bodo namreče danes doma izgubili 3 zaporedno tekmo in to proti povprečni ekipi Kingsov. Kvota na zmago domačinov je ob hadnicapu -8.5 solidna in sicer 1.60, najdete jo na stavnici 10bet.