Včeraj se je Olimpija komajda izvlekla petardi oz. hudemu porazu in na koncu je imela celo priložnost za remi z 4:4, res je bilo veliko golov na tej tekmi, danes pa so na delu že drugi slovenski klubi: Maribor in Domžale. Stave poiščite na športni stavnici 10bet, kjer vas čaka začetni bonus 200€!

Šahtjor Soligorsk – NK Domžale
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)
Napoved: Šahtjor Soligorsk 1.70

Maribor – Levski Sofija
1 X 2
Napoved: Maribor 1.55
Opis:
Levsi je najbolj popularen Bolgarski klub, vendar doma že od leta 2009 čaka na naslov prvaka. Nazadnje so bolgari nastopali v skupinskem delu Lige Evropa leta 2010/2011, tokratna zasedba je zbrana na novo, saj je novih kar 6 ključnih igralcev. Maribor ni imel takšnih sprememb imajo pa na novo nekaj mladih perspektivnih igralcev. Maribor bo moral na domačem terenu zmagati, vsaj z minimalno prednostjo, saj bo gostovanje v Sofiji vse prej kot enostavno. Upajmo torej da danes Maribor ne doleti osoda Olimpije in da bo igral predvsem boljše v obrambi.