Pa smo dočakali novo leto 2017, ki nam prinaša nove športne vrhunce. Že danes se igra tekma premier lige, že jutri 2. januarja pa se v angleški ligi igrajo ostale tekme, tako da bo še zelo pestro.

Opis:
Ve se kdo je v tem obračunu favorit, to so košarkaji Toronta, ki so v vzhodni konfereneci 2 najboljša ekipa (22-10) in igrajo zanesljivo košarko. So pa raptorji nazadnje 2x zapored izgubili in tako imajo proti Lakersom odlično priložnost da prekinejo miniserijo porazov. Treba se je tudi zavedati da raptorji danes ponoči igrajo serijo 5 od 6 tekem v gosteh, kar je hud tempo. Ekipa pa je kot smo rekli nazadnje izgubila proti Sunsom in proti Warriorsom. Proti Sunsom se je tudi poškodoval Patrick Patterson, ki je pomemben adut s klopi in je danes vprašljiv. Lakersi (12-24) imajo za sabo res velik niz porazov, na zadnjih 7 tekmah so kar 6x izgubili. Zadnji poraz so imeli proti povprečenmu Dallasu 101-89, tekmo pa so izgubili predvsem v drugem polčasu, na splošno pa imajo Lakersi težave v obrambi, namreč trenutno so šele 27 obrambna ekipa lige. Tekmo bi sicer moral zmagati Toronto, je pa vprašanje za koliko točk, tako da bomo stavili na damačo ekipo ob handicapu, kar na na stavnici bwin prinese kvoto 1.91, pa srečno.