Manchester United ali X
1.62
Manchester United – Tottenham Hotspur (Played At Wembley)
Opis:
Moštvi sta se v FA pokalu srećali že kar devetkrat, United je dosegel 5 zmag, Spursi pa 4. Ekipi sta se letos v Premier ligi razdelili vsaka po eno zmago. United je premagal Spurse na Old Traffordu z 1-0, v 81 minuti je zadetek dosegel Antony Martial. Na Wembleyu pa so Spursi slavili z 2-0, gol za prvo vodstvo je bil dosežen v 30 minuti. Kluba sta v letošnji sezoni zelo izenačena, danes pa ima vsaj glede “domačega” igrišča prednost Tottenham, saj igra na svojem domačem stadionu. Spursi so z kvoto 2.30 rahli favoriti, medtem ko nam stava na United prinese kvoto 3.25, vse ostale kvote pa preverite na stavnici Bet-at-home.

FC Barcelona
1.42
1 X 2
FC Barcelona – FC Sevilla (nevtralno igrišče)

Rafael Nadal (ESP)
1.08
1 2 – Kdo bo zmagal?
Rafael Nadal (ESP) – Grigor Dimitrov (BUL)

Alexander Zverev (GER)
1.62
Alexander Zverev (GER) – Kei Nishikori (JPN)

New Orleans Pelicans
1.38
Stava na zmago (ZDA)
Portland Trail Blazers pri ekipi New Orleans Pelicans (4. tekma)
Opis:
Portland je na zadnji tekmi pred svojimi navijači izpustil priložnost, da bi zmanjšal zaostanek v seriji na 2-1, namesto tega pa sedaj pelikani vodijo že kar z 3-0. Verjetno je sedaj tudi Portlandu jasno, da so se njihove možnosti za napredovanje povsem izničile, saj bi potrebovali štiri zaporedne zmage, kar pa je glede na trenutno igro obeh ekip praktično nemogoče.Pelikani so v tej seriji prikazali svojo najboljšo košarko v celotni sezoni in igrajo odlično tako v napadu, kot v obrambi. Pričakujemo novo zmago domače ekipe in konec serije z 4-0, zmaga pelikanov nam prinese kvoto 1.38 pa srečno.