Domžale pravkar gostijo zadnjeuvščeni Tabor, ki je v 6. minuti povedel prek Alena Korošca. Nogometaši Maribora so z zadetkom Žana Vipotnika, ki je nadaljeval izjemen niz in se na lestvici najboljših strelcev izenačil z vodilnim Mirlindom Dakujem, prvič v tej sezoni premagali Koper. Z zmago na Bonifiki so se povzpeli na tretje mesto. V derbiju začelja se je Radomljam, ki jih je prvič vodil Oliver Bogatinov, nasmihala zmaga v Novi Gorici, a so vrtnice izenačile globoko v sodnikovem podaljšku. Jesenski prvak Olimpija je v soboto z 2:1 premagal Bravo in povišal prednost pred zasledovalci. Celjani so v napetem dvoboju, prvi zadetek so dosegli po 15 sekundah, gostje pa so v eni minuti kar dvakrat zatresli okvir vrat, ugnali Muro (2:1).

Vir: Sportal