Doma Šport Teniška legenda zbolela za rakom. "Borila se bom z vsem, kar imam." Šport Teniška legenda zbolela za rakom. "Borila se bom z vsem, kar imam." Avtor: J.D. - 2. 1. 2023 2758 0 FacebookTwitterCopy URL Nekdanja prva teniška igralka sveta s češkim in ameriškim potnim listom Martina Navratilova je zbolela za rakom grla in dojke. Šestinšestdesetletnica se je leta 2010 že zdravila zaradi raka dojke, ki je bil takrat še v zgodnji fazi. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah