0
111
Ogledi
športne stave stavni nasveti

Pred nami je nov stavni dan, ki nam ne bo ponudil velike stavne izbire. Vseeno smo za vas zbrali kar nekaj zanimivih športnih obračunov v svetu tenisa, kjer danes igrajo imena kot so: Federer, Goffin, Andy Murray in drugi. Ne pozabite pa tudi na hokej in najboljšo ligo na svetu NHL. Danes igra tudi naš zvezdnik Anze Kopitar, s Kingsi bo gostoval pri moštvu Calgary Flames. Vse top športne stave pa preverite v današnjem stavnem pregledu.

David Goffin (BEL)
1.34
1 2 – Kdo bo zmagal?
David Goffin (BEL) – Richard Gasquet (FRA)

Roger Federer (SUI)
1.09
Albert Ramos-Viñolas (ESP) – Roger Federer (SUI)

Fabio Fognini (ITA)
1.75
Fabio Fognini (ITA) – Andy Murray (GBR)
Opis:
Andy Murray se je moral v prvem krogu ATP Mastersta v Shanghaju zelo namučiti, da je premagal Juan Ignacia. Potem ko je izgubil prvi set z 2-6 je britanec dominiral nadaljevanje dvoboja in na koncu zmagal z 2-6, 6-2, 6-3. Andy Murray je v svoji karieri ze 3krat osvojil turnir v Shanghaju in v drugem krogu je v svoji zgodovini tega turnirja zmagal vseh 6 igranih dvobojev. Italijan Fabio Fognini je na ATP lestvici na 12 mestu, v drugi krog tega turnirja se je uvrstil ze štirikrat zapored. Na zadnje je pred dnevi premagal Sam Querreya z 6-4 in 6-2. Fabio je v tem dvoboju rahli favorit z kvoto 1.75, vse ostale kvote pa preverite na športni stavnici Bet at home.