Indiana Pacers@Memphis Grizzlies

Milwaukee Bucks
1.08
New York Knicks@Milwaukee Bucks
Opis: Pred nami je “derbi” vzhodne konference med vodilno ekipo Bucksov in zadnjimi Knicksi. Danes je tako favorit jasen in samo čudez lahko Bucksom v domači dvorani prepreči novo visoko zmago. Milwaukee je v odlični formi kar se kaze tudi v številkah. Bucksi so do sedaj zbrali 17 zmag in 3 poraze, kar je najboljši rezultat v ligi NBA. Moštvo je tudi v nizu kar 11 zaporednih zmag, kar je tudi rekord lige NBA. Milwaukee je letos pred domačimi gledalci izgubil samo eno tekmo in jih kar 8 zmagal. Vse to Milwaukee počne brez drugega najboljšega igralca, torej lahko rečemo da “Greek Freak” sam drzi moštvo v tako dobri poziciji. Povsem drugačno je situacija v moštvu iz New Yorka, ki je zoper posmeh lige NBA. Kratkohlačniki so v nizu šestih zaporednih porazov, v gosteh pa so letos zmagali samo eno tekmi in jih kar 8 izgubili. Klub je tako do tega trenutka zbral samo 4 zmage in kar 16krat izgubil. Enako rezultat ima sicer tudi Atlanta, ki pa je vseeno mesto višje, kot klovni iz velikega jabolka. Knicksi so zadnjo tekmo izgubili proti Bostonu v gosteh, na koncu je bil rezultat 113-104 za kelte. Bucksi pa so zadnjo tekmo z kar 137-96 premagali Charlotte. Poglejmo si še neverjetno statistiko Giannisa. Super zvezdnik na tekmo dosega 30.9 točke, 13.4 skoka in 5.9 podaje. V vseh teh elementih je prvi v ekipi. Na drugi strani pri New Yorku največ točk na tekmo dosega nesojeni igralec San Antonia, to je Marcus Morris, prvi skakalec ekipe pa je bivši član Lakersov in Pelikanov, Julius Randle. Kot smo ze na začetku omenili bo vse razen gladke zmage domače ekipe pravi šok, naš stavni tip pa je zmaga Bucksov za več kot 10 točk. ne pozabite tudi, da lahko prenose NBA tekem najdete na naši spletni strani!

Sacramento Kings
1.48
Chicago Bulls@Sacramento Kings

Spodaj pa si lahko ogledate tudi kako je Luka Dončič in njegov Dallas v gosteh premagal favorizirane Lakerse in tako prekinil niz več kot 10 zaporednih zmag jezernikov. Luka je sicer imel zelo slab prvi polčas, toda potem v tretji četrtini se mu je odprlo. Davis, Lebron in ostali zvedniki Lakersov so potem bili povsem nemočni in Dallas je na koncu zanesljivo zmagal.