Prvi dan tega meseca je začetek veselega decembra, zato ze v tem trenutku vsem stavnim mojstrom zelimo čim bolj uspešen mesec in seveda največ zadetkih stavnih napovedi.

Ekipa pro-stave bo za vas danes preverila najboljše športne tekme. Pestro bo v najboljših nogometnih ligah na stari celini. Derbi dneva pa bo zagotovo med Madridskim Atleticom in Barcelono. Nismo pozabili tudi slovenske prve lige. Zanimivo pa bo tudi v košarki in ligi ABA, kjer bodo na delu vsi Slovenski predstavniki: Primorska, Olimpija in Krka.

Ne smete pa pozabiti tudi na super derbi lige NBA, saj bo Dallas gostoval pri Lakersih. Tekma se bo igrala ob 22:00 uri s prenosom v zivo na TV3! Tako da ljubitelji lige NBA in košarke na sploh, si boste lahko danes zopet ogledali Dončiča ob super terminu. Še pred to tekmo pa bo igral tudi Dragičev Miami, tako da se obeta res pester dan.

Atletico Madrid – FC Barcelona
Opis: V 15 krogu španske Lalige nas čaka super derbi med domačim Atleticom in Barcelono. Tekma se bo igrala ob 21:00 uri na stadionu Wanda Metropolitano. V lanski sezoni smo lahko videli domačo zmago Barce in domači remi Atletica, kako pa bo danes pa bo jasno kaj kmalu. Atletico letos ni pravi, saj se nahaja na zanj skromnem 5. mestu Lalige. Do tega trenutka je klub zbral 25 točk. Atletico bi letos moral izkoristiti vse spodrsljaje Reala in Barce, toda jih ni. Na drugi strani tudi Barcelona ravno ne blesti, trenutno je v ligi na 2. mestu z 28 točkami. Prvi je Madridski Real z 31 točkami toda tekmo več. Atletico je v slabi formi, saj je na zadnjih šestih tekmah v vseh tekmovanjih nanizal 3 remije, 2 poraza in samo 1 zmago. Je pa klub veliko bolj uspešen pred domačimi navijači, kjer je zmagal tri zaporedne tekme. Atletico je tudi brez poraza na zadnjih 17 domačih tekmah. Na drugi strani je Barcelona v boljši formi, saj je v nizu 4 zaporednih zmag, pred tem pa je nanizala še po 1 remi in poraz. Od leta 1993 smo na medsebojnih tekmah videli 30 zmag Barce in 15 zmag Atletica, ter kar 15 remijev. Obeta se zanimiva tekma, kvota za remi je 3.30 (vir: stavnica PartyPoker Sports)