Končno se vrača elitna nogometna Liga prvakov, to pomeni da bo danes veliko priložnosti za stavni zaslužek. Poleg tega bomo tudi danes preverili kaj se dogaja v košarkarski ligi NBA. Danes bo na delu Dragičev Miami, ki gostuje v Denverju. Vse stave za današnji dan pa seveda najdete v spodnjem delu spletne strani.

Opis:
V četrtem krogu Lige prvakov nas čaka super derbi skupine F in sicer se bosta pomerila domači Dortmund in pa Inter iz Milana. Skupina F je zelo zanimiva, na vrhu je z 7 točkami Barcelona, ki bo tudi na koncu verjetno zasedla prvo mesto. Nato pa sta z 4 točkami na drugem in tretjem mestu prav Dortmund in Inter. To sta tudi kluba, ki se bosta borila za tisto drugo mesto, ki še pelje v izločilne boje tega tekmovanja. Na zadnjem mestu je Slavija, ki je do sedaj osvojila samo eno točko, pa še to verjeli ali ne proti Interju v gosteh. Interju se bo morda po teh dveh točkah še kako kolcalo. Ravno zato bi moral danes Inter v gosteh zmagati nemški klub, kar pa bo zelo tezko. Je pa potrebno poudariti, da je Inter na prvi tekmo zmagal Dortmund z 2:0, čeprav je bila tekma zelo izenačena. Oba kluba sta sicer v podobni formi in sta v nizu dveh zaporednih zmag. Inter je prav tako v nizu petih tekem brez poraza. Poleg tega je v nizu 3 zmag na gostovanjih. Bomo videli kako se bo tekma odvila, kvota za oba gol, je na športni stavnici 1xBet sodilna in sicer1.70, pa srečno z vašo stavno izbiro.

Opis:
Tako Miami kot Denver letos igrata zelo dobro. Če se je to za Denver pričakovalo pa je Miami hit letošnje lige NBA. Denver je sicer do sedaj nanizal 4 zmage in 2 poraza, medtem ko je Miami zbral kar 5 zmag in samo 1 poraz. Miami je na marsikateri letošnji tekmi bil v vlogi izivalca, a je na koncu zmagal. Tudi danes lahko vidite, da ima vročica za zmago visoko kvoto 2.65 in tudi danes imajo lepe moznosti za zmago. Kakšno presenečenje je letos Miami pokaze tudi podatek, da je prvi strelec kluba K. Nunn z 19.5 točkami, sledi pa Johnson z 17 točkami in pa Goran Dragič z 16.2 točkami na tekmo. Višje se pričakuje predvsem zvezdnika Butlerja, ki do sedaj na tekmo prispeva 14.7 točke. Ampak vseeno, ti podatki kazejo, da ni izrazitega zvezdnika, da lahko vsak na tekmo doseze po 20 točk. To je za nasprotne ekipe nočna mora, saj ne vedo od kje preti največja nevarnost. Po našem mnenju torej danes še ena “nepričakovana” zmaga Miamija ali pa vsaj stava na + handicap točke na Miami.