Minnesota Timberwolves
1.40
Minnesota Timberwolves pri ekipi Phoenix Suns
Opis:
Ekipi sta se nazadnji srečali pred slabimi 48 urami, slavila je Minnesota, potem ko je Rose z odločilnim košem v zadnji sekundi odločil tekmo, danes pa bodo poskušali Sunsi pred domačimi navijači obrniti tekmo v svojo korist. Minnesota je torej zadnjo tekmo zmagala z 116-114, potem ko je tri minute pred koncem še zaostajala za štiri točke. Minnesota je v tem obdobju stisnila v obrambi, Devin Booker je izgubil dve dragoceni žogi in kot pa smo že omenili je potm na sceno stopil veteran Rose in potopil “sonca”. Sunsi so na tej tekmi igrali brez prvega picka na letošnjem draftu, to je center Deandre Ayton, ki si je zvil levi gleženj, tudi danes verjetno ne bo zaigral. Ekipa je igrala tudi brez še enega igralca pod obročem, to je Richaun Holmes, tako da so Sunsi imeli kar nekaj težav z obrambo v raketi. Na zadnji tekmi se je tudi lepo pokazalo, da Sunsi niso dobra obrambna ekipa, saj v drugem polčasu niso znali ustaviti Rosa, v prvem počasu pa so imeli veliko težav z centrom Karl-Anthony Townsom. Rose je tako v od svojih 31 točk skorajda vse dosegel v drugi polovici tekme, medtem ko je Towns v prvem polčasu dosegel 28 od svojih 30 točk, k temu je dodal tudi 12 skokov, štiri podaje in štiri ukradene žoge. Towns je tudi po tekmi izjavil, da je bilo izjemno videti, kako je legenda Rosa zadel met za zmago, ki je bila zelo pomembna za njihov klub, ki še vedno upa na mesta, ki vodijo v končnico. Za Sunse se je prejšnjo tekmo vrnil veteran Jamaal Crawford, potem ko je manjkal pet tekem, toda to ni bilo dovolj za zmago. Pri Sunsih je sicer T.J. Warren dosegel 21 točk, Dragan Bender pa je dosegel dvojnega dvojčka z 12 točkami in 10 skoki. Prvi strelec moštva Booker je zbral zanj skromnih 18 točk, šest skokov in pa pet podaj. Toda v zaključku tekme je Booker zmrznil in tudi izgubil dve ključni žogi, pred to tekmo pa je Booker proti Hornetsom dosegel 32 točk, 11 podaj in ni izgubil niti ene žoge. Rahli favorit za zmago je ekipa iz  Minnesote, toda zopet lahko pričakujemo zelo izenačeno tekmo, morda lahko tokrat Sunsi doma dosežejo zmago. Sicer pa je kvota za zmago gostov 1.40, vir: športna stavnica 1xbet.com.