1.87
Spread
Memphis Grizzlies pri ekipi Milwaukee Bucks
Opis:
Milwaukee je letošnjo sezono začel odlično, saj ima za sabo 10 zmag in samo 3 poraze, večina teh tekem je Milwaukee zmagal zanesljivo. V zadnji zmagi nad Deverjem smo pa bili lahko priča zelo izenačeni tekmi, na kateri se je izkazal tudi Eric Bledsoe, ki je pozno v zadnji četrtini prekinil 2 minutno sušo svojega kluba v napadu. Na koncu je Denver izgubil z 121-114. Bledsoe morda letos ne blesti v napadu, je pa napredoval v obrambi, kar se kaže tudi na zadnjih tekmah, ko je igral proti zahtevnim ogranizatorjem igre iz zahodne konference. Damian Lillarda je zaustavil pri samo 13 točkah, medtem ko je Stephen Curry proti Bucksom dosegel samo 10 točk, kar je bilo najmanjše število točk v napadu za oba omenjena igralca. Je pa tudi celotna ekipa Bucksov letos naredila korak naprej, mladi igralci so napredovali, poleg tega ekipa igra bolj hitro košarko, predvsem pa poskušajo z večjim številom metov za tri točke, blesti pa seveda tudi “grk” Giannis Antetokounmpo, ki je z naskokom najboljši igralec moštva tudi v letošnji sezoni, do boja za MVP-ja mu verjetno manjka samo met za tri točke. Bucksi bodo tako danes v domači dvorani poskušali ohraniti niz neporaženosti (6-0), v goste prihaja Memphis (7-5), ki ga muči kar nekaj poškodavanih igralcev. Danes bo tako za Memphis manjkal JaMychal Green, Dillon Brooks, medtem ko Chandler Parsons in Omri Casspi nista 100%, saj imata zatečena kolena. Bucksi so v lanski sezoni zmagali vse tekme z Memphisom in zmagali 4 od zadnjih 5 medsebojnih tekem. Favorit za zmago je tako domača ekipa, lahko pa poizkusite z handicap stavo na Memphis +9.5 točke, kar nam na stavnici Bet at home pondi kvoto 1.87, pa srečno.

1 2 – Kdo bo zmagal?
Novak Đoković (SRB) – Alexander Zverev (GER)
Opis:
Novak je letos v odlično formi in ima za sabo 51 zmag in 12 porazov, medtem ko ima Zverev tudi dobro statistiko, 59 zmag in 21 porazov. Srb, na atp lestvici štiri mesta višje kot Zverev, je zmagal 9 od zadnjih 10 dvobojev, medtem ko je nemec izgubil 3 od zadnjih 10 dvobojev. Kvota na zmago srba je samo 1.18, lahko si jo dvignete z hadnicap stavo 2-0 za Novaka.