Danes se igra kar nekaj nogometnih pokalov, tako v španiji in franciji, preverili pa smo tudi košarko in ligi NBA, vse to v najnovejših stavnih analizah, ki jih omogoča športna stavnica William Hill.com.

1 X 2
Inter Milan (U19) – Cosenza Calcio (U19)

Opis:
Vprašanje dneva je, koliko točk bo “brada” Harden uspel doseči proti podpovprečnemu New Yorku. James Harden je trenutno v istem pogovoru kot veliki Wilt Chamberlain, medtem ko so Knicksi zopet izven mest za končnico, kar je že kar stalnica v velikem jabolku. Ekipi se bosta tokrat pomerili v kultni dvorani Madison Square Garden, obe ekipi pa imata za sabo po en poraz. Kincksi so v gosteh izgubili proti močni OKC z 127-109, medtem ko so rakete izgubile proti prav tako zahtevni Philadelphiji. Harden je na tej tekmi odsedel vso zadnjo četrtino, vseeno pa se je zapisal v zgodovino, saj je dosegel 37 točk. To je bila zanj 20 zaporedna tekma, na keteri je presegel mejo 30 točk, kar je najdaljši niz v ligi NBA od ere, ko je še igral Chamberlain, to pa je bilo davnega leta 1964. Do sedaj so v zgodovini ligi NBA bili samo triji daljši nizi 30 točk in vse si lasti Chamberlain. Najdaljši niz si lasti omenjen igralec, ki je kar 65x zaporedoma dosegel 30 ali več točk, to je bilo v sezoni 1961/1962, ko je tudi dosegel 100 točk na tekmi, kar je še vedno največ v zgodovini, na drugem mestu po doseženih točkah na tekmi pa je z 81 točkami Kobe. So pa rakete še vedno brez centra Capele in CP3-ja, kar je velik manjko v napadu, vseeno so danes v gosteh favoriti za zmago. Namreč Knicksi imajo za sabo kar šest zaporednih zmag, na zadnjih 21 tekmah pa so zabeležili kar 19 porazov, kar jih uvršča v najboljše pozicije za top pick na naslednjem izboru, medtem ko je končnica že zdavnaj odpisana. Knicksi so v najslabšem nizu v zadnjih petih letih, kar kaže res na slabo formo domače ekipe. Knicksi na tekmo nasprotnim moštvom dovoljujejo kar 115 točk, medtem ko so rakete ena najboljših napadalnih ekip v ligi, kar lahko pomeni, da bodo rakete danes zopet dosegle veliko število točk. Naš stavni tip je sicer zmaga raket, toda morda lahko Knicksi držijo tekmeca na ulovljivi razliki in ne izgubijo za več kot 6.5 točke, za kar dobimo kvoto 2.00, pa srečno z stavo.