Danes je premor kar se tiče evropskega klubskega nogometa, že za vikend pa bomo zopet lahko spremljali najboljše nogometne lige na stari celini. Danes smo tako preverili stavno ponudbo v tenisu, hokeju in košarki.

1.75
1 X 2
OSC Lille – Racing Strasbourg
Opis:
Strasbourg je na zadnjih 16 gostovanjih v domači ligi zabeležil samo eno zmago, tako da klub v gosteh ne kaže dobrih iger. Lille je tudi bolj kvalitetna ekipa, tudi trenerja imajo bolj uveljavljenega. Poleg tega Lille mora danes pred domačimi navijači vzeti vse tri točke, tako da je naš stavni tip zmaga domače ekipe, za kar na športni stavnici William Hill dobimo kvoto 1.75, kar je visoka kvota.

Jegor Gerasimov (BLR)
1.55
1 2 – Kdo bo zmagal?
Jegor Gerasimov (BLR) – Lukaš Rosol (CZE)

Anastasia Grymalska (ITA)
1.53
Anastasia Grymalska (ITA) – Anne Schäfer (GER)

Nika Radišić (SLO)
1.19
Nika Radišić (SLO) – Anastasia Piangerelli (ITA)

Opis:
Denver je letošnjo sezono začel z 9 zmagami na 10 tekmah, kar je bila predvsem posledica odlične obrambe, kar je tudi glavno vodilo za letošnjo celotno sezono. Tudi zadnjo tekmo proti Memphisu je Denver igral odlično obrambo, je pa bilo premalo napada, saj je Memphis zmagal 89-87. Denver ima tako sedaj na svojem kontu 9 zmag in 2 poraza, kar je še vedno nad pričakovanji, poleg tega se vrača nazaj v domačo dvorano, kjer danes pričakuje povprečni Brooklyn. Denver je letos pred domačimi navijači zabeležil 6 zmag in 0 porazov, poleg tega v domači dvorani igrajo veliko boljše v napadu. Netsi so sicer zmagali dve zaporedni tekmi in tri od zadnjih štirih tekem, vseeno pa je domači klub veliki favorit, saj je razlika v kvaliteti res velika. Nuggetsi bodo tako danes poskušali doseči zmago in popraviti predvsem igro v napadu, na zadnji tekmi so tako v zadnjih četrtini iz igre metali samo 39% in dosegli samo 17 točk, poleg tega pa bo cilj kluba tudi danes držati enak nivo obrambe. To je tudi izjavil trener Michael Malone, ki želi igrati dobro obrambo skozi celotno sezono. Netsi so sicer letos solidni (5-6), na zadnjih dveh tekmah so prejeli v povprečju samo 89.5 točk, na obe tekmah so zanesljivo prišli do zmage. V današnji tekmi pa se bo poskušal dokazati tudi bivši član Denverja Kenneth Faried, ki pa sedaj v Netsih ne najde prave minutaže oz. je skorajda izpadel iz rotacije, pri Denverju pa je bil eden bolj priljubljenih igralcev in tudi zelo koristen. Denver je po letošnjem odličnem začetku pripravljen za sedanjost in po našem mnenju gre za ekipo, ki lahko letos v končnici pride zelo daleč. Ključ do te napovedi je tudi odličen center Nikola Jokic, ki pa je na zadnjih štirih tekmah v napadu povsem izginil, v tem obdobju je ne koš vrgel samo 18x, kar je krepko premalo. Denver kljub temu podatku ne zganja panike, ekipa je v Novembru 3-1 in je v sredini niza tekem pred domačimi navijači. Jokic pa ekipi pomaga tudi na drug način, na zadnjih štirih tekmah je dosegal po 7.8 podaje na tekmo.