Danes se igra Liga narodov tudi za našo reprezentanco, ki bo doma gostila naugodne Norvežane. Poleg nogometa bo bo pestro tudi v tenisu in košarki, vse to in še več v današnjih brezplačnih stavnih nasvetih.

Še več stavnih tipov in listkov pa preveri v brezplačni FB skupini.

Opis:
Tulipani bodo danes v Ligi narodov gostili galske peteline. Domača ekipa je do sedaj v tem tekmovanju dosegla 1 zmago in 1 poraz, medtem ko je Francija še nepremagana, potem ko je na treh srečanjih po dvakrat dosegla zmago. Nizozemci si doma seveda želijo vsaj točko proti Franciji, kar bi bilo dovolj da ostanejo pred nemci, ki so v tej skupini praktično v izgubljenem položaju. Nizozemci so Francoze nazadnje premagali na euro 2008, potem pa so izgubili kar pet zaporednih medsebojnih tekem, tako da domača ekipa bi morala biti danes dovolj motivirana da prekine ta črn niz, katerega se definitivno zavedajo. Za domačo ekipo je današnja tekma tudi zadnja v tem koledarskem letu in verjetno si nočejo skleniti leta z domačim porazom proti Franciji, ki danes ne potrebuje vseh treh točk.

Opis:
Ekipi se bosta pomerili v Wells Fargo Centru, potem ko sta obe svoji zadnji tekmi izgubili. Phila je nazadnje izgubila proti Orlandu v gosteh, medtem ko so Jazzi proti Dončičemu Dallasu izgubili za nevejretnih 50 točk, ob tem je potrebno poudariti da so Jazzi na tej tekmi dosegli samo nekaj več kot 60 točk, kar je res neverjetno. 76ersi so zadnjo tekmo proti Orlandu izgubili z 111-106, čeprav so imeli realno možnost za zmago, so pa zadnjo četrtino izgubili kar 35-19 in poraz je bil neizogiben. Jimmy Butler je zadnjo tekmo sicer že igral za svoj novi klub, kar pa ni bilo dovolj za zmago Phile, kateri letos za naskok na vrh kronično primankuje strelcev za tri točke. Glede na zadnja poraza ekip je Phila lahko res razočarana, saj je izgubila proti povprečni ekipi iz Orlanda, še veliko hujše pa so definitivno počutijo Jazzi, ki so proti Dallasu izgubili z neverjetnim rezultatom 118-68. Za Dallas je bila to druga največja zmaga v zgodovini franšize, Dallas je tako v drugem polčasu Jazzom dovolil samo 22 točk od tega v zadnji četrtini samo devet, kar so res absurdne številke. Utah je na tej tekmi na določeni točki preprosto nehal igrati, ob enem pa je igral zelo slabo obrambo, saj je Dallas iz igre metal 58%, noben igralec iz prve peterke pa za Dallas ni igral več kot 26 minut. V drugem polčasu je tako Dallas nadigral Jazze z 66-22. Seveda tudi Phila ni blestela v gosteh pri Orlandu, saj so izgubili potem, ko so zapravili 11 točk prednosti, vendar kot smo že omenili je v zadnji četrtini prevladoval Orlando. Utah danes v gosteh čaka zelo težka tekma, saj Phila doma igra veliko boljše kot v gosteh. Jazzi se bodo po našem mnenju težko pobrali po takšen porazu v gosteh, vseeno pa pričakujemo veliko boljši strelski učinek Utaha v napadu, kar pa bo verjetno vseeeno premalo za zmago v Phili. Naš tip je torej zmaga domače ekipe, za kar na športni stavnici 1xbet dobimo kvoto 1.67.