Še malo pa bomo dočakali super stavni vikend, tudi danes pa bo kar nekaj priložnosti za stavni zaslužek, več stavnih namigov pa si preberite v spodnjem članku,

Opis:
Ekipi sta trenutno v povsem različnih situacijah, Portland se bori za čim višja mesta v končnici, medtem ko so pelikani gladko izven mest , ki vodijo v končnico. Ravno zaradi tega je pri Portlandu danes veliko večji motiv za zmago, medtem ko pa pri domačinih morda celo razmišljajo o “tankanju”. Pri pelikanih je tudi več kot očitna težava pri njihovem superzvezdniku Davisu, ki je pri zadnjem prestopnem roku več kot očitno hotel zapustiti klub in odditi v Lakerse, iz tega na koncu ni bilo nič, sedaj pa je vse skupaj v klubu malce čudno. Klub namreč zvezdniku skrbno odmerja minutažo, ponavadi pa ne sme igrati v zadnjih četrtine tekme. Tudi zato je danes Portland velik favorit. Klub je trenutno na 4. mestu zahodne konference, zbrali so 41 zmag in 26 porazov, so pa v super formo, saj so na zadnjih desetih tekmah zbrali kar sedem zmag. Portland letos v gosteh igra solidno, zbrali so 16 zmag in 17 porazov. Veliko slabše pa letos igra doma New Orleans, ki ima na domačem parketu rezultat samo 18-15. New Orleans je trenutno šele na 12. mestu zahodne konference, skupno pa je klub letos bral 30 zmag in kar 40 porazov. New Orleans je na zadnjih desetih tekmah zbral 4 zmage in 6 porazov. Tudi danes bodo domačini izgubili, saj je Portland letos preprosto preveč dobra ekipa, poleg tega so trenutno v zelo dobri formi in ob enem zelo motivirani za zmago. Kvota na Portland je na športni stavnici Bet-at-home 1.30, pa srečno z stavo.