3.25
Stava na zmago (ZDA)
Toronto Raptors pri ekipi Milwaukee Bucks (2. tekma)
Opis:
Na prvi tekmi smo lahko videli zmago domačih Bucksov, ki bodo tudi na današnji drugi tekmi igrali pred domačimi gledalci, potem ko je Toronto vodil večino tekme, a nato popustil v zadnjih četrtini. Bucksi so tako potem, ko so zaostajali večino tekme, na koncu slavili z rezultatom 108-100. V zadnji četrtini tekmi so nadigrali Toronto z 32-17, v zadnji 4 minutah so Bucksi dosegli celo delni izid 10-0. Kyle Lowry je po tekmi izjavil, da je res zelo slabo ko izgubiš že skorajda dobljeno tekmo, verjetno pa je bil še toliko bolj razočaran, ker je sam imel odlično tekmo, karz zanj v končnici ni ravno samoumevno. Kyle Lowry je tako na zadnji tekmi igral morda njegovo najboljšo tekmo v končnici, saj je dosegel 30 točk. Omenjeni igralec je bil tako na zadnji tekmi edini razpoložen v zadnji četrtini, kjer je iz igre metal 5-7 in dosegel 14 točk, medtem ko je prvi zvezdnik Kawhi Leonard v tem obdobju iz igre metal 0-3, edini dve točki pa je tako dosegel iz prostih metov. Kawhi je sicer na koncu vseeno zbral 31 točk, toda ob zanj slabšem metu iz igre, kar je verjetno posledica otrujenosti iz zadnje 7. tekme proti Phili in pa verjetno tudi temu, da so Bucksi na njemu igralu zelo trdo obrambo. Obe moštvi imata sicer pred današnjo tekmo še kar nekaj rezerve, Bucksi so prvo tekmo bili izjemno nenatančni pri metih za tri točke (25%), tudi Toronto je bil pri tem elemtnu podpovprečen (35,7%). Pri Bucksih je bil prvi igralec Brook Lopez in začuda ne Greek Freak. Lopez je zbral 29 točk, 11 skokov, kar je bilo dokaj veliko presenečenje. Danes se morda ob manjšem vložku vseeno splača igrati na zmago Toronta, za kar na športni stavnici 1xbet dobimo super kvoto 3.25, pa srečno z stavo.