Včeraj smo nekako pričakovano dobili zmagovalca Lige prvakov, potem ko je Liverpool z 2:0 premagal Tottenham. Za redse je to skupno že šesta evropska zvezdica in šele prva po letu 2005. Lahko pa rečemo da je tekma že v 2 minuta dobila velik del svojega epiloga, saj je Damir Skomina dosodil enajstmetrovko, ki jo je potem uspešno unovčil Mohamed Salah. Spursi so sicer poskušali, sploh v drugem polčasu so veliko več tvegali, toda potem je za konec dvomov poskrbel Origi, saj je v 87 minuti dosegel ključni zadetek, vse ostalo je zgodovina.

Posvetimo se tudi današnjemu športnemu dogajanju, ki bo tudi zelo pestro. Gorica in Tabor Sežana se bosta pomerila za uvrstitev v prvo slovensko nogometno ligo. Na OP Francije nas čaka ogromno tenisa, ne pozabite tudi na kolesarsko dirko po Italiji, kjer je danes Roglič med favoriti. Ponoči pa nas čaka tudi košarkarska liga NBA, kjer se bo igrala druga tekma finala med Warriorsi in Torontom, vse to v današnjih brezplačnih stavnih nasvetih.

1 2 – Kdo bo zmagal?
Marketa Vondroušova (CZE) – Anastasija Sevastova (LAT)

Johanna Konta (GBR)
1.91
Donna Vekić (CRO) – Johanna Konta (GBR)

Stan Wawrinka (SUI)
2.10
Stefanos Tsitsipas (GRE) – Stan Wawrinka (SUI)

Kei Nishikori (JPN)
1.50
Kei Nishikori (JPN) – Benoit Paire (FRA)

L. Chan/I. Dodig
1.75
L. Chan/I. Dodig – A.-L. Groenefeld/R. Farah

Toronto Raptors
1.75
Stava na zmago (ZDA)
Golden State Warriors pri ekipi Toronto Raptors (2. tekma)
Opis:
Na prvi tekmi smo pravilno napovedali, da ima Toronto več možnosti da pred domačimi navijači zmaga prvo tekmo. Sedaj pa mora domača ekipa zmagati tudi drugo domačo tekmo in se tako na dve tekmi gostovanja odpraviti z polnim izkupičkom. Warriorsi bodo seveda poskušali ukrasti prednost domačega terena na tej ključni drugi tekmi, kar je tudi izjavil Klay Thompson. Obeta se zopet zelo zanimiva tekma in tudi na tej dajemo prednost Torontu, ki je na zadnji tekmi dokazal, da tudi če Kawhi Leonard ne igra na vrhunskem nivoju lahko zmaga. Na zadnji tekmi sta tako za raptorje blestela Pascal Siakam in Marc Gasol. Na drugi strani sta pri Warriorsih svoje delo solidno pravila “splash brotherja” Klay in Curry, nista pa imela dovolj pomoči od ostalih soigralcev. Je pa potrebno poudariti tudi, da je Toronto igral vrhunsko obrambo. Tudi na drugi tekmi bo manjkal Kevin Durant, verjetno ga ne bo tudi na tretji domači tekmi, veliko vprašanje je ali bo sploh zaigral v finalu. Največja težava za Toronto pa je očitno poškodovani Kawhi, kar se vidi v njegovi neučinkovitosti in tudi v sami igri. Če se Kawhi čudežno ne sestavi, je vprašanje ali bodo njegovi soigralci lahko vsako tekmo nadigrali Warriorse. Torej serija bo še kako zanima in prav lahko se zavleče v sedmo tekmo. Današnja kvota za Toronto pa je na športni stavnici 1xbet 1.75, pa srečno z stavo.