1.55
Koliko golov bo doseženih?
Bournemouth – Liverpool FC
Opis:
Lansko sezono se je tekma med Liverpoolom in  Bournemouth končala po super trilerju. Liverpool je namreč še 15 minut do konca tekma vodil z 3-1 potem pa je Nathan Ake v 90 minuti poskrbel za zmago 4-3, kar je pomenilo res super preobrat. Bournemouth je v letošnji sezoni Premir lige za pet točk slabši od lanske sezone in je trenutno na 15. mestu, z statistiko W4 D4 L9. Je pa res da ekipa ni niti eno tekmo bila v povsem podrejenm položaju oz. bila razbita, tako da danes Liverpoolu verjetno ne bo enostavno priti do vseh treh točk. Liverpool je bil razočaran sredi tedna, ko je z West Brom igral zopet tako popularni remi, bilo je 0-0. Redsi so trenutno šele na 7 mestu, posledica pa je prav gotovo vse premeč neodločenih rezultov, letos imajo tako statistiko W8 D7 L2. Oba trenerja rada igrata napadalno, tako da lahko danes pričakujemo kar nekaj zadetkov, na stavnici 10bet.com je kvota za več kot 2.5 gola solidna in sicer 1.55, kar bi znala biti dokaj popularna stava. Še dodaten podatek, redsi so letos v gosteh druga najučinkovitejša ekipa, saj v povprečju dosegajo kar 2.5 gola na srečanje, znano je da je za Kloppa napad najboljša obramba. Tiste, ki se danes ne morete odločtii z stavo na število golov lahko poizkusite tudi z stavo na remi, vsaj po polčasu, kot smo že omenili je Liverpool letos očitno specialist za remije. Pa srečno in čim več zadetih stav.