Pa smo dočakali prvo povratno tekmo polfinala lige prvakov, plus na sporedu super zanimivi obračuni v ligi NBA, več pa spodaj. Stavne kvote tokrat iz stavnice betfair, na kateri se kmalu razpišemo o novih stavnih bonusih, ki jih boste deležni vsi novi igralci iz Slovenije.

FC Bayern München – Atletico Madrid
Kdo bo napredoval?
Napoved: Atletico Madrid 1.75
Opis:
Lahko se samo vprašamo ali je  0:1 iz Madrida nadoknadljiv zaostanek. Bayern je namreč na prejšnji tekmi prejel zadetek že v 11.minuti in si tako več kot očitno zakompliciral pot do finala, predvsem ima Bayern problem, saj niso dali gola v gosteh. Tako da pričakovati je ofenzivo bavarcev od prve minute, toda s tem lahko dajo še več možnosti za protinapad, kar pa je eno izmed večjih orožij Atletica. Kot drugo pa je Atletico izjemen v obrambi, ki bo definitivno na preizkušnji, vprašanje je samo ali bo Oblak ohranil svojo mrežo brez prejetega gola. Kakorkoli obrnemo je Atletico v prednosti in če zdržijo prvi polčas brez prejetega zadetka, potem bodo igralci Bayerna iz minute v minuto bolj živčni. Stavna napoved gre tokrat na napredovanje Atletica, ki nam ponudi kvoto 1.75.

San Jose Sharks pri ekipi Nashville Predators (3. tekma)
1 X 2 (redni del)
Napoved: X 3.70

Miami Heat pri ekipi Toronto Raptors (1. tekma)