Včeraj je bil v ligi prvakov zanimiv večer in pričakovano je napredoval Real Madrid, danes pa je na sporedu kar nekaj nogometnih in košarkarskih obračunov, stavne kvote tokrat na športni stavnici 10bet.

FC Sevilla – Šahtjor Donjeck
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)
Napoved: X 1.80

Liverpool FC – Villarreal
1 X 2
Napoved: Liverpool FC 1.72
Opis:
Liverpool je prejšnjo tekmo v gosteh izgubil z 0:1 in si tako malce zagrenil povratno tekmo, ki pa jo bo igral pred svojim gledalci. Liverpool se bo moral tako odpreti in poskušati zadeti in verjamem da mu bo to tudi uspelo, toda drugo vprašanje pa je ali bo to dovolj za napredovanje. Namreč redsi nimajo najbolj zanesljive obrambe in če bodo preveč osredotočeni na napad, lahko kaj hitro dobijo kakšen gol v svojo mrežo, to pa bi povsem spremenilo potek tekme, saj bi to bil gol v gosteh, kar pa šteje dvojno. Zmaga gre torej na domačine, ali pa bo to dovolj za napredovanje, bomo pa videli,

Miami Heat pri ekipi Toronto Raptors (2. tekma)