Vikend je tukaj in ne bo manjkalo nogometa na evru 2016. Danes kar nekaj odličnih obračunov, več pa v spodnjih brezplačnih stavnih nasvetih, v katerih nismo pozabili tudi na zadnje nogometne obračune Cope America. Tokratne kvote poiščite na špotni stavnici 10bet, kjer vas čaka super začetni bonus 200€.

Belgija – Irska
1 X 2
Napoved: Belgija 1.87
Opis:
Poraja se vprašanje  ali bo Belgija končno pokazala pravi obraz? Prvo tekmo prvenstava so izgubili proti Italiji, kjer niso pokazali prav ničesar in zasluženo izgubili. Ekipa Belgije, ki je najdražja na evru in polna zvezdnikov za enkrat ne kaže pravega obraza, ki pa ga bo morala pokazati proti Irski, saj bodo tokrat že kar nujne 3 točke. To bo težka tekma, saj Irska ni naivna ekipa, kar je pokazala že na prvi tekmi evra, tako da ne pričakujem da bodo Irci izgubili z 3:0 ali kaj podobnega, prav lahko se zgodi kakšen remi ali pa minimalna zmaga Belgije.

Islandija – Madžarska
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)
Napoved: X 1.50