Tudi v današnjem dnevu se bomo posvetili košarkarskim tekmam lige NBA, igra pa se tudi nogomet in španski pokal in pa tenis, vse to v današjih brezplačnih stavnih nasvetih.

1 2 – Kdo bo zmagal?
Adam Pavlasek (CZE) – Kaichi Uchida (JPN)

Mikael Ymer (SWE)
1.45
Mikael Ymer (SWE) – Roman Safjullin (RUS)

CSKA Moskva (RUS)
1.13
Stava na zmago
CSKA Moskva (RUS) – FC Bayern München (GER)

Olympiakos Pirej (GRE)
1.25
Olympiakos Pirej (GRE) – Himki Moskovska oblast (RUS)

Fenerbahče (TUR)
1.25
CB Gran Canaria (ESP) – Fenerbahče (TUR)

Opis:
Gre za pravi derbi vzhodne konference, saj se obe ekipi borita za top 3 pozicije. Indiana je trenutno z 29 zmagami in 14 poraz na 3 mestu, medtem ko je Phila četrta, zbrala je 29 zmag in 16 porazov. Phila je na zadni tekmi v gosteh igrala za volkovi iz Mennesote, na tekmi je slavila za kar 42 točk in dosegla kar 142 točk, vprašanje če bo danes ekipa sposobna doseči podoben učinek v napadu, tudi zato imajo danes Pacersi pred domačimi navijači lepo priložnost za zmago. Kvota za Pacerse je 1.67 (vir: športna stavnica William Hill.com), kar bi se splačalo izkoristiti. Phila bo dnes poskušala proti Indiani doseči dve zaporedni zmagi, kar bi bilo prvič po letu 2004, ko so slavili kar trikrat zapored, bo pa to vse prej kot enostavna naloga. Phila je na zadnji tekmi kot ekipa igrala več kot odlično, prvi strelec pa je bil Joel Embid ko je dosegel 31 točk in 13 skokov. Ben Simmons je dodal 20 točk in 11 skokov ter 9 podaj, potem ko je večino zadnje četrtine presedel na klopi, saj je bila tekma že zdavnaj odločena. Še rezervist Jonah Bolden je dodal 14 točk, ki se ne prav pogosto ne znajde med strelci. Ekipa sta si letos porazdelili vsaka po eno zmago. Pacersi so zadnjo tekmo odigrali proti Sunson, katere so razbili z 131-97. Pacersi so po prvi četrtini vodili že z 38-19 in nato rutinirano pripeljali tekmo do konca. Na tej tekmi je bil prvi strelec Bojan Bogdanovic, ki je prispeval 20 točk, Myles Turner je po štirih tekmah brez igranja (poškodba) dodal 18 točk. Medtem ko je prvi zvezdnik ekipe Victor Oladipo je dosegel  8 točk, 6 skokov in 5 podaj, potem ko je večino drugega polčasa presedel in si tako prihranil veliko energije za današnjo tekmo. Oladipo je po tekmi novinarjem sporočil, da mu trenutno ni treba dosegati velikega števila točk, saj ekipa igra več kot odlično in ima odlično medsebojno kemijo, na zadnji tekmi je Oladipo do polčasa samo 4x vrgel na koš pa je ekipa vseeno vodila za 11 točk. Pacersi so tako letos že trikrat zmagali za več kot 30 točk, že celotno sezono igrajo odlično, a vseeno jh dobeden ne uvršča med favorite vzhodne konference, čeprav lahko letos pridejo še kako daleč.