Vikenda še ni konec, včeraj je bil odigran slovenski el clasico in Maribor je iz stožic odnesel vse tri točke. Danes pa na sporedu kar nekaj zanimivh nogometnih obračunov iz angleške in španske lige, nismo pa pozabili tudi na ligo NBA. Najvišje stavne kvote tokrat iz stavnice bet at home.

Gorica – NK Domžale
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)

Napoved: Zlatorog Laško 1.40

Cleveland Cavaliers pri ekipi Atlanta Hawks (4. tekma)
Stava na zmago (ZDA)
Napoved: Cleveland Cavaliers 1.45
Opis:
Konjeniki v seriji vodijo že s 3:0, tokrat je na sporedu 2 zaporedna domača tekma za Atlanto in zanimivo bo videti ali lahko ukradejo vsaj eno zmago. Trenutno se zna narediti ponovite lanskoletnega izida končnico, ko je bilo 4:0 za konjenike. Osebno mislim, da je Atlanta preveč potolčena in da bo na koncu res še en poraz pred domačini gledalci za Atlanto.