Sobota nam bo prinesla angleški FA pokal, kjer bo res prava norišnica zanimivih tekem, prav tako se igra španska Laliga in Seria A. Ne bomo pa pozabili tudi lige NBA in še kaj se bo našlo v današnjih brezplačnih stavnih nasvetih.

Opis:
OKC ima za sabo niz treh porazov in to vse tekme v gosteh, zadnji poraz so tako doživeli proti raketam z 118-116. Vseeno pri OKC ni razloga za preplah, porazi v gosteh so bili z minimalno razliko, vse tekme so se odločale v zadnji četrtine ali celo v zadnji minuti. Danes tako v  Chesapeake Energy Areno prihajo neprepričljivi Denver, kar je idealna priložnost za prekinitev serije treh porazov. Tudi Denver imajo za sabo mini serijo porazov in sicer štiri zaporedne poraze. V vseh zadnjih štirih porazih je Denver prejel najmanj 120 točk, kar 127 točk so prejeli od Warriorsov in Spursov, vseeno bo OKC težko tako visoko napolnila mrežo Denverja, saj niso tako dobra ekipa v napadu. Tako da Denver mora zaigrati odlično obrambo, če bo hotel premagati OKC, kar pa je malo verjetno, kot je tudi malo verjetno da bodo ustavili “žival” z imenom Westbrook. Stava gre torej na domačo zmago Thunderjev, kar nam prinese kvoto 1.39, najdete jo na stavnici 10bet, pa srečno!