Vikenda še ni konec in danes so v akciji nogometne reprezentance, med drugim tudi naša izbrana vrsta, ki se bo danes pomerila proti reprezentanci Litve, kar bo torej prva tekme v novem kvalifikacijskem ciklusu za SP, več brezplačnih stavnih nasvetov pa spodaj.

Litva – Slovenija
1 X 2
2.05 Slovenija
Opis:
Litva v nogometu ne pomeni nič kaj posebnega in za našo izbrano vrsto je to gostovanje zelo pomembno in potrebno bo vzeti tri točke. Pričakovati je sicer grdo tekmo z malo goli in upajmo da se bomo na koncu veselili zmage. Imamo bolj kakovostno zasedbo in če bomo tapravi potem lahko zmagamo in odnesemo iz Litve poln izkupiček, morda tudi zmaga 0:2 ne bo nepričakovan rezultat. Kvota na zmago naših fantov je na športni stavnici 10bet kar 2.05, kar se več kot splača staviti. Stava gre torej na zmago Slovenije, srečno!