Včeraj je bil večer lige prvakov in Jan Oblak je zopet ohranil mrežo nedotaknjeno, Atletico pa pred povratno tekmo vodi z 1:0, kar je lep obet in več kot lepa prednost. Danes pa so na sporedu nove poslastice evropske lige in lige NBA, v kateri lahko Dragičev Miami odigra zadnjo tekmo končnice. Stavne kvote poiščite na stavnici betfair.

Villarreal – Liverpool FC
Dvojna priložnost
Napoved: X ali Liverpool FC 1.50

Šahtjor Donjeck – FC Sevilla
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)
Napoved: X 1.62

F.C. Barcelona – Laboral Kutxa Vitoria
Stava na zmago
Napoved: F.C. Barcelona 1.48

Atlanta Hawks pri ekipi Boston Celtics (6. tekma)
Stava na zmago (ZDA)
Napoved: Atlanta Hawks 1.77

Miami Heat pri ekipi Charlotte Hornets (6. tekma)
Napoved: Charlotte Hornets 1.83
Opis:
Miami je je znašel v težavah, saj je mogoče kar malce nepričakovano izgubil še 3 zaporedno tekmo in to kar pred domačimi gledalci. Charlotte je tako v seriji povedel z 3:2, kar pomeni, da v primeru poraza Miamija lahko rečemo lepe počitnice Dragiču in druščini, saj se v končnici seveda igra za 4 dobljene tekme. Miami igra medlo, predvsem v obrambi dovoli precej preveč lahko košev Charlotta in tako je dejansko prišlo do 3 zaporednih porazov. Če v končnici ni obrambe ni zmag in čeprav se sliši skorajda neverjetno da bi Miami izgubil kar 4 zaporedne tekme, pa igrajo v gosteh in prav lahko se zgodi prav tako. Na strani Charlotta je tudi moment in samozavest, tudi sami bodo naredili vse da serijo zaključijo v svojo dvorani, v nasprotnem primeru jih čaka nepredvidljiva 7 tekma v vročem Miamiju. Čeprav zaradi Gorana želim zmago Miamiju pa mi vsa našteta dejstva in statistika govori, da bo jutri konec serije v korist Charlotta 4:2.