Danes potekajo zaključki v vseh najboljših evropskih nogometnih ligah, tako da je pred nami res zelo velika stavna izbira. Poleg nogometa pa se igra tudi finale košarke v domači ligi med Rogaško in Olimpijo in pa finale evrolige med Fenerbahčejem in Olympiakosom, več pa si preberite v spodnjih stavnih nasvetih.

Malaga – Real Madrid
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)

Opis:
Liverpool mora za potrditev potencialne evropske sezone danes doma nujno zmagati, na njihovo srečo današnji nasprotnik Middlesbrough nima nobenega motiva za igranje ali želje po točkah, saj je klub že nazadoval v nižjo ligo. Liverpool v letu 2017 res ni imel dobre igre in forme, toda ko so najbolj potrebovali zmago so npr. v gosteh premagali West ham z 4:0 in tudi danes je za domačine nujna zmaga in ob podpori domačih navijačev bi jim to moralo uspeti. Kvota za zmago domače ekipe je 1.20, najdete jo na športni stavnici 10bet, kjer vas čaka tudi začetni bonus dobrodošlice 200 eur.

Arsenal FC – Everton
1 X 2
1.44 Arsenal FC
Opis:
Topničarji danes doma nujno potrebujejo vse tri točke in ob enem Liverpool ne sme premagati ekipe Middlesbrough. Namreč to so pogoji, da bodo domačini tudi naslednje leto v kvalifikacijah za elitno ligo prvakov. Pri domači ekipi so out Cazorla in Jeffa Reine-Adelaida, tudi pri gostih je nekaj težav z poškodbami. Everton je na sedmem mestu in bo na njem tudi ostal, ne glede na današnji razplet tekme, tako da lahko pričakujemo zmago domače ekipe, katero bi lahko danes zadnjič v karieri vodil manager in trener Arsene Weneger.