Danes se končno začenjajo nogometne kvalifikacije za SP, ki bo potekalo v mrzli Rusiji. Danes igrajo tudi naši fantje in sicer v gosteh proti Malti, tako da upamo na vse tri točke.

Malta – Slovenija
Handicap 1:0
1.72 Slovenija
Opis:
Vprašanje je samo kdaj bomo Slovenci zatresli mrežo Malte, prej jo bomo, prej jo bomo lahko napolnili do vrha. Tako da vse je odvisno kdaj bomo uspeli prebiti bunker Andore, upajmo da čim prej, ker potem je lahko hitro tudi 3:0 za naše fante.

Romunija – Poljska
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)

Opis:
Spursi igrajo tekmo pred domačimi gledalci, kjer pa so letos izgubili že več tekem kot v celotni lanski sozoni lige nba, kar je kar malce presenetljivo. Tako da je danes za domačine Detroit ekipa po meri, saj gre za povprečno ekipo, ki se v gosteh načeloma ne znajde. Čeprav imajo pri Spursih probleme z poškodbo Parkerja (vprašanje če bo igral), pa bi domači morali pokazati svoj pravi obraz in konkretno premagati Detroit. Stava gre torej na domače z hadnicapom -8.5 točke, kar nam na športni stavnici bet365 prinese odlično kvoto 1.91.