Miami Heat pri ekipi Brooklyn Nets
Stava na zmago (ZDA)
1.44 Miami Heat
Opis:
Miami je trenutno najbolj vroča ekipa lige NBA, za sabo imajo že 12 zaporednih zmag in tudi danes proti Netsom v gosteh ima Dragič in njegov Miami lepo priložnost da podaljšajo niz na 13 zaporednih zmag. Pri Miamiju so v tem zmagovalnem nizu več kot zadovoljni, predvsem pa je glavni igralec naš Goran Dragic, ki ima v tem trenutko popolen nadzor nad napadom ekipe in res lepo je gledati nesebično košarko Miamija. Pri Miamiju pa sta letos odlična tudi center Hasan Whiteside in pa Dion Waiters in pa seveda celotna ekipa. V teh zaporednih 12 zmagah da Miami v napadu 109.4 točke na tekmo, z metom iz igre 44.6 % in pa z metom za tri točke, ki je 29.9 %.  Med zmagovalnim nizom je Miami kar dvakrat premagal Netse, nazadnje sta tako Netse pokopala Dragic in Waiters, ki sta jim skupaj nasula 39 točk, kar je zadoščalo za domačo zmag z 104-96. Kaj lahko rečemo o Netsih, so najslabša ekipa lige, igrajo zelo slabo, tudi pred domačimi gledalci so zmage vse prej kot pogoste. Ena izmed velikih težav Netsov je tudi na poziciji playa, kjer so zelo nekonkurenčni, tako da lahko danes pričakujemo zelo dober Dragicev večer. Današnja stava gre torej na zmago Miamija, kar nam na stavnici bet365 ponudi kvoto 1.44.