Doma Šport Slovenski selektor: Za prvo tekmo je bilo zelo dobro Šport Slovenski selektor: Za prvo tekmo je bilo zelo dobro Avtor: J.D. - 24. 8. 2017 4918 0 FacebookTwitterCopy URL Slovenski odbojkarji so evropsko prvenstvo na Poljskem začeli z zmago nad Španijo (3:0). Začeli so slabo, a po dobljeni končnici prvega niza je v nadaljevanju steklo in Kovačeva četa se veseli prvih treh točk. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah