Doma Šport Olimpija s +22 iz Novega mesta Šport Olimpija s +22 iz Novega mesta Avtor: J.D. - 13. 10. 2017 4530 0 FacebookTwitterCopy URL Derbi drugega kroga državnega prvenstva, ki je bil pravzaprav prvi, je v Novem mestu pripadel Olimpiji. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah