Doma Šport Dvaindvajsetkratni državni prvaki v naslednji sezoni z novo okrepitvijo Šport Dvaindvajsetkratni državni prvaki v naslednji sezoni z novo okrepitvijo Avtor: J.D. - 25. 3. 2019 3611 0 FacebookTwitterCopy URL Dvaindvajsetkratni državni rokometni prvaki iz Celja so se za naslednjo sezono dogovorili za prihod občasnega članskega reprezentanta Slovenije, srednjega zunanjega igralca, Patrika Lebana, so potrdili v klubu. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah