Doma Šport Andreja Klepač izgubila v četrtfinalu Singapurja Šport Andreja Klepač izgubila v četrtfinalu Singapurja Avtor: J.D. - 26. 10. 2017 4978 0 FacebookTwitterCopy URL Koprčanka Andreja Klepač, ki je kot četrta slovenska teniška igralka nastopila na zaključnem turnirju sezone, je danes izgubila četrtfinalni dvoboj dvojic. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah