Doma Šport Prvaki so se že vrnili s tržnice Šport Prvaki so se že vrnili s tržnice Avtor: J.D. - 9. 7. 2019 3871 0 FacebookTwitterCopy URL Medtem ko so pri Cedeviti Olimpiji “postavili” klub in naznanili prvo okrepitev, pa so pri Sixt Primorski naznanili zaključek aktivnosti v prestopnem roku. Med prvake se je preselil še Aleksandar Lazić. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah