Doma Šport Selektor kritičen: Strinjam se, da je bilo to zelo slabo Šport Selektor kritičen: Strinjam se, da je bilo to zelo slabo Avtor: J.D. - 23. 3. 2018 3892 0 FacebookTwitterCopy URL “Treba je analizirati tekmo. Šele potem bo čas za prave ocene,” je po visokem porazu z 0:3 na prijateljski tekmi proti Avstriji v Celovcu povedal debitant na klopi slovenske nogometne reprezentance Tomaž Kavčič. Vir: Sportal PODOBNI ČLANKIPRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA SP 2026: Tuchel med odmorom prebudil “Tri leve”, Hrvati padli v teksaškem spektaklu! OKC in SGA pod plazom kritik: je flopping postal zaščitni znak Thunderjev? Arsenal na pragu naslova po 22 letih – in usoda je v njihovih nogah