Tudi danes se nadaljuje reprezentančni nogomet in z njim tekmovanje z imenom Liga narodov. Čaka nas tudi kar nekaj zanimivih prijateljskih tekem, preverili pa smo tudi ponudbo v tenisu in ligi NBA, kjer bo danes ponoči na delu tudi Dragičev Miami, vse to in še več v današnjih brezplačnih stavnih nasvetih.

Portugalska
1.60
1 X 2
Portugalska – Poljska
Opis:
Favoriti za zmago so domačini, ki so zadnjo tekmo doma premagali Italijo z 1-0. Poljaki so zaenkrat razočarali, vseeno bodo danes poskušali iz te tekme izvlčei vsaj remi, za kar pa bodo potrebovali zadetke, saj bodo Portugalci verjetno dosegli vsaj kakšen zadetek. Stavna kvota na zmago domače ekipe je na športni stavnici Bet at home 1.60, zanimiv stavni tip je tudi zmage portugalske in oba gol, za kar pa dobimo kvoto 4.00, pa srečno.

Opis:
Srbi so trenutno prvi v skupini, vseeno pa za zanesljivo napredovanje potrebujejo vsaj točko z današnje tekme proti Litvi. Srbi so v dobri formi in so nepremagani na zadnjih petih tekmah. Na drugi strani je Litva izgubila vseh svojih zadnjih pet tekem in v gosteh še sploh ni zabila gola. Vse razen zmage srbije bo veliko presenečenje.

Opis:
Američane smo nazadnje lahko spremljali proti reprezentanci Anglije, ZDA je izgubila kar z 0-3. Mislimo da danes tudi Italija premočan nasprotnik, saj imajo američani očitno zelo nezanesljivo obrambo, Italija pa igra v dobri formi.

Isabella Tcherkes Zade (ITA)
1.34
1 2 – Kdo bo zmagal?
Karla Kilić (CRO) – Isabella Tcherkes Zade (ITA)

Jelina Vihrjanova (RUS)
1.90
Jelina Vihrjanova (RUS) – Veronica Napolitano (ITA)

Toronto Raptors
1.40
Stava na zmago (ZDA)
Toronto Raptors pri ekipi Orlando Magic
Opis:
Orlando bo danes v domači dvorani poskušal ohaniti dober niz zmag, ki jih je klub dosegel proti Phili, Knicksom in pa Lakersom, med drugim pa je klub zmagal tudi Spurse v gosteh. Orlando sedaj čaka letos vroči Toronto, ki pa se je v zadnjem obdobju malce ohladil. Orlando je od domačega poraza proti Clippsom z 120-95 prišel v zelo dobro formo in od takrat beleži razmerje zmag in porazov 7-2. Kot smo že omenili ima Orlando za sabo tri zaporedne zmage, za to pa je morda trenutno najbolj odgovoren odličen center Nikola Vucevic. Vucevic je na tekmah proti Phili in Lakersom dosegel po 30 in 36 točk, kar je tudi pomenilo da je Orlando dosegel več kot 130 točk na dveh zaporednih tekmah, kar je prvič v zgodovini franšize. Na drugi strani je Toronto začel sezono z 12-1, zadnjo tekmo je zmagal Bullse z 122-95, pred tem pa je Toronto na štirih tekmah kar trikrat izgubil. Kakorkoli obrnemo, je Toronto v tem obračunu veliko boljša ekipa, z daljšo klopjo in z najboljišim igralcem z imenom Kawhi Leonard. Kawhi sicer letos ne igra vse tekme, zadnjo tekmo je počival, po tem ko je igral kar 43 minut, danes pa se pričakuje da bo ponovno zaigral, potem pa verjetno na naslednji tekmi proti Atlanti zopet lahko pričakujemo izpuščeno tekmo, saj Toronto očitno noče pretiravati z minutažo, potem ko je Kawhi prejšno sezono zaradi poškodbe skorajda v celoti izpustil. Kyle Lowry je zadnjo tekmo predčasno zapustil zaradi lažjega zvina gležnja, toda danes se pričakuje da bo zaigral. Toronto je na zadnjih štirih medsebojnih tekmah z Orlandom zabeležil prav toliko zmag. Tudi danes je po našem mnenju favorit Toronto, je pa Orlando v odlični formi in ni za pričakovati enostavne zmage za raptorje.