Včeraj je šlo v ligi prvakov vse po pričakovanjih, favoriti so napredovali, toda kdo je danes favorit, med modrimi iz Londona in PSG-jem je še veliko odprtega. Kot je že v navadi spodaj tudi nasveti za stave v ligi NBA, kvote zasledite na stavnici bet365.

Chelsea FC – Paris Saint-Germain
Izid ob polčasu
Napoved: X 2.10
Opis:
Chelsea in PSG, super zanimiv obračun, ki je za Londončane zelo ugoden saj so iz prejšnje tekme izvlekli ugodnih 1:2. Vemo kaj pomeni gol v gosteh in  Chelsea to ohranja v boju za napredovanje. Toda realno gledano je PSG le močnejši tekmec, čeprav je sicer mogoče vse, mislim da bo na koncu iz tega dvoboja napredoval PSG. Kar se tiče današnjega dvoboja, pričakujem da se bo v prvem polčasu še vse odvijalo mirno in brez pretresov. Medtem ko se bo v drugem polčasu moral Chelsea odpreti in šele takrat je za pričakovati gole, saj bo tako PSG iz kontre imel lepo priložnost, da si zagotovi napredovanje. Torej stava gre da bo ob polčasu remi.