Golden State Warriors pri ekipi San Antonio Spurs (3. tekma)

New Orleans Pelicans
1.62
Portland Trail Blazers pri ekipi New Orleans Pelicans (3. tekma)
Opis:
Obračun ekip nam je do sedaj postregel z presenetljivima zmaga pelikanov v gosteh. Pri portlandu sta zelo razočarala Damian Lillard in C.J. McCollum, ki sta bila praktično brez učinka v napadu. Na prvih dveh tekmah je omenjeni branilski dvojec peljal na lekcijo košarke Jrue Holiday, ki je z svojo fantastično obrambo povsem uničil zvezdnika portlanda, kar je bilo dovolj za vodstvo 2-0, ki so ga pelikani dosegli v gosteh. Jrue Holiday je kot kaže odkritje letošnje končnice in kot kaže so poškodbe za igralca preteklost, namreč v prvih treh sezonah je pri pelikanih manjkal kar na 107 tekmah. Pri portlandu imajo tudi nekaj smole z poškodbami, Evan Turner je zadnjo tekmo igral samo 5 minut, medtem ko je center Jusuf Nurkic po trčenju z Anthony Davisu v tretji četrtini zapustil igrišče. Torej v tej seriji se do sedaj vse vrti okoli super Holidaya, pozabljamo pa tudi da portland že celotno serijo nima obrambe za Anthony Davisa, ki pa mu še sploh ni bilo treba odigrati svoje top tekme, lahko bi ji bili priča prav danes. V vsakem primeru v tej seriji pričakujemo končno zmago New Orleansa, ki bi lahko z dvema domačima tekmama tole serijo dobil tudi z 4:0, to pa je nekaj kar pred začetkom serije ni nihče pričakoval. Torej današnji tip je zmage domače ekipe, super kvota 1.62 pa vas čaka na športni stavnici Bwin.com, pa srečno.