Danes se igra ogromno zanimivih tekem oz. obračunov, tako v nogometu, tenisu in tudi v hokeju, kjer se igra 5. tekma finala lige nhl. Vse spodnje kvote lahko poiščete na športni stavnici bet at home, katera vam nudi tudi super free voucher kodo za 6 eur.

1.14 X ali ZDA

Rafael Nadal (ESP) – Dominic Thiem (AUT)
1 2 – Kdo bo zmagal?
1.25 Rafael Nadal (ESP)

Andy Murray (GBR) – Stan Wawrinka (SUI)
Bo igralec 1 dobil več kot 1 niz?
1.55 Da

Nashville Predators pri ekipi Pittsburgh Penguins (5. tekma)
1 2 (vklj. s podaljškom in kazenskimi streli)
1.65 Pittsburgh Penguins
Opis:
Nashville bi danes še kako potreboval zmago oz. bi mu seveda prišla še kako prav, pa čeprav v gosteh, sploh ker bi to pomenilo veliko vodstvo v seriji, glede na to da so doma zmagali obe dosedanji tekmi. Vseeno se zdi da je Pittsburgh doma povsem druga ekipa in danes preprosto morajo zmagati in to je tudi naš današnji stavni nasvet. Še podatek, Pittsburgh je letos proti Nashvillu zmagal vse domače tekme, tudi v končnici.

Spodaj si pa lahko ogledate top5 potez današnje tretje tekme finala lige nba, katero so v zadnjih treh minutah zadnje četrtine dobili Warriorsi in tako v seriji povedli že kar z 3:0 in očitno se nam v finalu obeta tako imenovana metla, kar bi lahko bil obliž na lanskoletni poraz ekipe, ki je v seriji vodila z 3:1 a na koncu vseeno moralo priznat premoč Cavaliersem.