Danes in jutri je zopet čas za novo sezono elitne nogometne lige prvakov, kdo so vaši favoriti? Naše si preberite v spodnjih brezplačnih stavnih nasvetih, srečno vsem in čim več zadetih stav!

Manchester City – Borussia Mönchengladbach
1 X 2
1.40 Manchester City
Opis:
Pri sinje modrih se že na začetku sezone pozna delo novega trenerja in trenutno zmagujejo praktično vse tekme, tako da letos v premier ligi še niso izgubili in so tako na prvem mestu. Zadnjo tekmo so zmagali tudi proti mestnim rivalom Man. Unitedu in si tako še dodatno okrepili samozavest. Do sedaj so se ekipi med sabo pomerili dvakrat in z 2:0 trenutno vodi City. Tudi Borussia ni v slabi formi in so zelo neugoden tekmec, vendar vse razen današnje zmage Citya bo veliko presenečenje, kvota na zmago domače ekipe je na stavnici 10bet solidna in sicer to je 1.45.

Opis:
Zadnjo tekmo je Barca v prvenstvu izgubila, Celtic danes tako lahko čaka pravcata mala katastrofa, tudi petarda ni izključena.

FC Bayern München – FC Rostov
1.67 FC Bayern München

PSV Eindhoven – Atletico Madrid
Izid ob polčasu ali končni izid (stava je dobljena, če izid velja ob polčasu ali ob koncu tekme)