Danes se igra nekaj nogometa in tenisa,nas pa bo bo najbolj zanimala peta tekma finala lige nba, ki bi lahko bila tudi odločilna in nam tako dala zmagovalca. Več današnjih brezplačnih stavnih nasvetov pa si preberite spodaj in ne pozabite, da vam še vedno podarjamo 6 eur za stavnico Bet-at-home.

Cleveland Cavaliers pri ekipi Golden State Warriors (5. tekma)
Stava na zmago (ZDA)
1.35 Golden State Warriors
Opis:
Cleveland je zadnjo tekmo kar nekoliko presenetljivo premagal Warriorse in tako zmanjšal zaostanek v seriji na 3:1 in se ob enem izognil metli. Današnja tekma je definitivno odločilna, pa ne samo za Cleveland, ampak tudi za Warriorse, ki bi z današjim porazom naslednjo 6. tekmo odigrali v gosteh, kjer pa bi konjeniki lahko izenačili na 3:3, ampak nismo še tukaj in verjetno tudi ne bomo. Zanima nas kaj se bo zgodilo danes, težko je napovedati ali bo to prava serija, ali bodo konjeniki tudi danes zmagali. Dejstvo pa je da so konjeniki na zadnji 4 tekmi imeli zelo posebno tekmo, v 1/4 so dosegli kar 49 točk, kar je rekord final, do polčasa so dosegli že kar 86 točk, kar je zopet rekord, potem v prvem polčasu so zadeli kar 13 trojk – zopet rekord. Tako da lahko govorimo  praktično neponovljivem napadalnem večeru, ki ga je seveda nemogoče ponoviti. Na drugi strani pa so nekateri ključni igralci Warriorsov imeli slab strelski večer, sploh Curry in Klay Thompson in zelo težko bosta še danes igrala tako neučinkovito. Vse skupaj nam pove, da bi danes domači igralci morali zmagati in zaključiti serijo, ampak vseeno lahko pričakujemo dober odpor Clevelanda, morda vse do zadnje četrtine. Kvota za zmago domače ekipe je na športni stavnici bet-at-home.si 1.35, pa srečno.